Apie projektą

Projekto aprašymas

Dienuskaiciuokle.lt – projektas, gimęs iš poreikio pasiskaičiuoti sutarčių vykdymo datas ir terminus. Projektas turi padėti visiems, kurie seka sutarčių vykdymą, planuojasi darbų grafikus ar dirba bet kokį kitą administracinį darbą.

Skiltyje „Skaičiuoti dienas“ galite pasiskaičiuoti dienų skaičių tarp dviejų nurodytų datų įtraukiant arba neįtraukiant pabaigos datos.

Skiltis „Pridėti dienas“ skirta pridėti arba atimti iš nurodytos datos norimą skaičių dienų, savaičių, mėnesių ir/ar metų.

Skiltyje „Darbo dienos“ galite pasiskaičiuoti darbo dienų skaičių tarp dviejų nurodytų datų įtraukiant arba neįtraukiant pabaigos datos. Darbo dienų skaičiavimui galite atlikti įvairius nustatymus, kaip kad skaičiuoti ar neskaičiuoti atitinkamas nurodytas savaitės dienas. Šioje skiltyje yra mygtukas „Pridėti dienų“, kuris prided arba atima pasirinktą darbo dienų skaičių prie nurodytos datos ir pateikia galutinę datą.

Skiltis „Savaitės diena“ skirta sužinoti kokia bus savaitės diena pasirinktą dieną. Čia taip pat pateikiama informacija, kelinta tai diena metuose.

Skiltyje „Savaitė“ nurodžius konkrečią datą, pateikiama informacija kelinta tai savaitė metuose.